Bursa’da iftar en iyi nerelerde yapılır?

Bursa’da iftar en iyi nerelerde yapılır?

Bereket, bolluk, sevinç ve rahmet ayı olarak nitelendirilen Ramazan ayında Bursa’da iftar keyfini yaşayabileceğiniz en iyi mekanları araştırdık;
Hasırönü Et Lokantası: Nilüfer Caddesinde bulunan Hasırönü Et Lokantası, Türk mutfağının değişmeyen keyiflerini yaşatıyor. Zeytinyağlıların en zengin karmayla sunulduğu Hasırönü Et Lokantası’nda her damak zevki için bir tat bulmak mümkün.

Tirilye Bağ Evi: Göz kamaştıran manzarası ve enfes lezzetleriyle Tirilye Bağ Evi’nin özel menüsünde iftariyelikler ve ana yemek seçenekleri iftar keyfinizi taçlandıracak.

Zukka: Özlüce’de bahçede iftar keyfini Türk mutfağına özgün tatlarla sunan mekan, iftar keyfini en üst noktalara taşıyor.

Haneden: 3 farklı menü ile iftarda hizmet veren Haneden, yeşillikler içinde bir iftar yemeğine davet ediyor. Yağmura karşı özel kapalı alanlar sayesinde ise olumsuz hava koşulları ile karşılaşsanız bile iftar keyfiniz bölünmeyecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir