Burdur’da kamp tatili yapabileceğiniz en iyi yerler!

Burdur’da kamp tatili yapabileceğiniz en iyi yerler!

Antalya, Muğla, İzmir gibi turistlik şehirlere yakın olması sebebiyle yaz mevsiminde yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Burdur, kamp yapmaya da oldukça elverişli. İşte Burdur’da kamp tatili yapabileceğiniz en iyi yerler;
Salda Gölü Kamp Alanı: Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan ve Türkiye’nin Maldivler’i olarak bilinen, turkuaz rengiyle herkesi büyüleyen göl olarak bilinen Salda Gölü özellikle de son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin popüler adresi oldu. Ayrıca giriş ücreti de bulunmuyor.

Haşmetin Çadır Bahçesi: Yeşillikler arasında bir kamp deneyimi yaşatacak olan bu yerde çadırlar kurulu olarak sizi karşılıyor. Aynı zamanda göl manzarasına da sahip.

Bulgaroğlu Kamping: Bu kamp alanında ihtiyacınız olan her şey mevcut. WC, Duş, Elektrik v.s. birçok imkanın sunulduğu Bulgaroğlu Kamping, fiyat olarak da çok uygun.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir