Bu yazın gözdesi Çilingoz!

Bu yazın gözdesi Çilingoz!

İstanbul‘da bulunan bu yazın gözde tatil yeri haline gelmiş olan Çilingoz sizleri bekliyor! Kent koşuşturmasından yorulduysanız, tatilinizi de yurtiçinde yapmak istiyorsanız Çilingoz en ideal seçim olacaktır. Ayrıca İstanbul’a yakın yerlerde yaşıyorsanız, hafta sonu tatili için bile gidebilirsiniz. Bu güzel havalarda mangal yakıp, denize girmek oldukça eğlenceli olabilir. Doğasıyla ve sahili ile sizleri büyüleyecek olan bu yer birçok bitki ve hayvan türüne ev sahipliğini yapıyor.
çilingoz
Ayrıca Malatra Koyunu da görebilme imkanınız bulunuyor. Doğa turizmi açısından da elverişli olan bu yere çadırınızı alıp gidebilirsiniz. Kamp için oldukça ideal. Özellikle öğrencilerin tatil için seçtikleri yer olan Çilingoz bu yazı sizlere en iyi şekilde yaşatacaktır. Çilingoz Tabiat Parkı tatilcileri bekliyor! Doyasıya eğlenecek Türkiye’de gizli kalmış bu cennetin tadını çıkaracaksınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir