Bu yaz tatilinde ev arkadaşın hangi ülkeden olsun?

Bu yaz tatilinde ev arkadaşın hangi ülkeden olsun?

AIESEC Antalya tarafından düzenlenen yaz projelerinde 40 farklı ülkeden katılımcıların Antalya’da bulunacağı süre boyunca konaklamalarına yardımcı olmaya var mısınız? Yurtdışına çıkmadan farklı kültürleri yakından tanıyıp İngilizcenizi geliştirebileceğiniz bu muhteşem fırsatı kaçırmayın.

Global Families programının amacı farklı kültürlerden gelen stajyerlerin Türkiye’de geçirecekleri zaman kısmındaki konaklamalarına yardımcı olmaktır. Her yıl 40’a yakın farklı ülkeden ortalama 1200’e yakın kültür elçisi, 6-52 hafta arasında Türkiye’deki firmalarda ve sivil toplum kuruluşlarında stajlarını gerçekleştirmektedir. Global Families programı ile sizler de stajyerleri evinizde ağırlayarak farklı kültürleri tanıyabilir, yabancı dilinizi geliştirebilir ve Türk kültürünü gelen stajyerlere tanıtma fırsatını yakalayabilirsiniz.
Detaylı bilgi için

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir