Bu yaz geceleri Mardan Palace ile eğlenin!

Bu yaz geceleri Mardan Palace ile eğlenin!

Türkiye’nin en güzel turizm şehri Antalya’nın en lüks oteli Mardan Palace, bu yaz da içinizi ısıtacak! Her zaman farklı konseptleriyle  ayrıcalıklı olmayı başarıyor. Mardan Palace geçmişin zarafetini günümüzünse modern yapısını misafirlerini yansıtırken lüksün ötesinde bir hizmet sizleri bekliyor. Mardan Palace ses getiren farklılıklar yaratarak gerek Türkiye iç turizmde, gerekse yurt dışında en iyi şekilde duyuruyor. İşte bunlardan biriside her yıl Mayıs ayında başlayan MY MAY Festivali!

MY MAY Festivali
Dünya genelinde ses getiren fakat en çokta Rus pazarında büyük yankı uyandıran MY MAY Festivali  her yıl Mayıs ayında başlamaktadır. Mardan Palace 2015 sezonu için muhteşem bir kadro ile festivale hazırlanırken yine büyük bir yankı uyandıracak.  İç Pazar ve alternatif pazarlara yönelik hazırladığı yaz konserleri ve event programları ile bu yaz oldukça iddialı. Festival programı dahilinde konser verecek aralarında dünyaca ünlü sanatçıların bulunduğu muhteşem yaz geceleri sizi bekliyor! 

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir