Bu yaz bayan çantalarında hangi modeller trend?

Bu yaz bayan çantalarında hangi modeller trend?

Çantalar kadınların en önemli aksesuarlarından biri… Bu sezon çanta trendleri moda dünyasını sarsacak nitelikte! İçerisine en önemli eşyalarımızı koymamızın yanı sıra aynı zamanda da kombinlerimizin tamamlayıcısıdır. Peki bu yaz hangi çantalar trend?
Hasır çantalar: Plajlarda görmeye alışık olduğumuz hasır çantalar şimdilerde sokak modasını esir almaya başladı. Podyumlarda da sıkça tercih edilen hasır çantalar, artık sokak modasının en gözde aksesuarlarından biri.

Yuvarlak Saplı Çantalar: Halka şeklindeki saplara sahip çantalar da bu yazın vintage esintileri taşıyan modelleri arasında bulunuyor. Saplar bambu, plastik veya metal ağırlıklı olarak ön plana çıkıyor.

Sert kalıplar: Daha önceleri sırt çantalarında rastladığımız sert kalıplar bu defa hem spor hem şık kombinlerde karşımıza çıkıyor ve günlük hayatımızın bir parçasına dönüşüyor.

Şeffaf Çantalar: Transparanlık sadece elbiselerde değil çantalarda da var artık. Sıcak günler içinde daha yerinde bir öneri denebilir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir