Bu kitabı 24 saat içinde okumazsanız yok oluyor!

Bu kitabı 24 saat içinde okumazsanız yok oluyor!

Amerikalı ünlü yazar olan James Patterson, kendi kendini imha eden bir kitap tasarladı. Kitapları birçok dile çevrilen ve gerilim romanlarıyla popüler olan James Patterson’ın, son kitabı olan ve Türkçeye “Gizli Vegas” olarak çevirdiğimiz kitap, bildiğimiz kitaplardan çok farklı. Orjinal adı Private Vegas adlı kitabı okumak için yalnızca 24 saatiniz var.
24_saat_icinde_okunmasi_gereken_kitap
Dijital olarak tasarlanan kitap, okunmaya başlandıktan 24 saat sonra kendini imha edecek. Bir okur için oldukça heyecan verici olan kitabın her sayfasında bir geri sayım saati yer alıyor. Böylelikle okuyucular ne kadar zamanları kaldığını öğrenebilecek. Eğer kitabı internet üzerinden okursanız bir sayaç çıkıyor karşınıza ve size bir gün boyunca süre tutuyor. Bu yöntemle dünya üzerinde kitaba sahip diğer okuyucuların ne kadar vakti kaldığını da görebiliyorsunuz. Ayriyetten, okuduğunuz sayfaya da tekrar geri dönemiyorsunuz. Çünkü sayfalar çevrildikten hemen sonra siliniyor.
james_patterson_kendini_imha_eden_kitap
Eğer 294,038 dolarınız varsa bu ilginç kitaba sahip olabiliyorsunuz. Satın aldığınız kitabın yirmi dört saat içinde kendini yok edecek basımını, patlama ekibi ve patlama kıyafetlerini, altın bir dürbünü de kitabınızın yanında hediye olarak alıyorsunuz. Eğer şanslı bir kişiyseniz James Patterson’ın kendisiyle beş öğünü birlikte geçirme şansını da yaşıyabiliyorsunuz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir