Bu Havuz Çok Derin

Bu Havuz Çok Derin

İtalya’da bulunan 4 yıldızlı Otel Terme Millep dünyanın en derin havuzunu içierisinde barındırıyor. Havuz görenleri ürketsede aslında merak uyandırmıyor değil.
Havuzun derinliği tam 40 metre. Anlamanız için ufak bir hesap yaparsak 12 katlı bir apartmana eş değer. Havuz haziran ayında hizmete girmiş, ve bu muhteşem havuza hayat veren mimar ise Emanuele Boaretto.
Havuzun suyunun sıcaklığı 32 ile 34 santigrat derece arasında değişiyor. Bunlar yanı sıra havuzda birçok platforma rastlayabilirsiniz.670x210-çift-copy-HAVUZ
Kademeli olarak değirinleşen havuz tıpkı bir kuyuyu andırıyor. Tüplü dalış veya mağara dalışı yapma imkanlarınıda sizlere sunuyor.
Özellikleri saymakla bitmeyen havuzun en cazip eden noktası ise sualtı tüneline sahip olması. Görüntüsü şeffaf olan bu tünel ıslanmadan sizlere havuzun keyfini çıkarma fırsatını sunuyor. Serbest dalış, tüplü dalış ve daha birçok aktivite yapma imkanına sahipsiniz.
Sizde bu unutulmaz havuzda zaman geçirmek istiyorsanız 99 euroyu gözden çıkarmanız gerekecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir