Bu hafta sonu tatilinde Antalya’da hangi etkinlikler var?

Bu hafta sonu tatilinde Antalya’da hangi etkinlikler var?

Tüm hafta yoruldunuz, hafta sonu tatilini iple çekiyorsunuz..Peki hafta sonu tatilini çeşitli etkinliklerle geçirmeye ne dersiniz? İşte hafta sonu tatilinde Antalya’da gidebileceğiniz etkinlikler;
24 Kasım: Doğada Yoga – Zeytinpark: Şehrin en büyük yeşil alanı Antalya Zeytinpark’ta gerçekleşen doğa yürüyüşü, yoga ve kahvaltı etkinliği.

24 Kasım: Para – Mall Of Antalya: ‘Üstad Necip Fazıl Kısaürek tarafından 1941-42 yılları arasında yazılan “Para” yı bir de tiyatroda izleyin.

25 Kasım: Midas’ın Kulakları (Çocuk Oyunu)- Haşim İşcan Kültür Merkezi: Apollon tarafından eşek kulakları takılarak cezalandırılan Midas’ın kendisiyle barışmasının öyküsü Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde.

25 Kasım: The Away Days – Holly Stone Performance Hall: Yerli indie akımının öncülerinden, ilk dream-pop, shoegaze grubu The Away Days, Holly Stone Performance Hall sahnesinde.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir