Bu çalar saatle pizza siparişiniz artık daha kolay!

Bu çalar saatle pizza siparişiniz artık daha kolay!

Çalar saatler artık yalnızca bizi uyandırma görevi görmüyor. Tasarımcılar, kahve yapan çalar saatten sonra şimdi de pizza siparişi veren bir çalar saat tasarladılar. Artefact Gruptaki pizza severlerin çalar saatin sistemine girmesiyle ortaya çıkan PizzaTime, sıradan bir çalar saat gibi sade bir ekrana sahip. Kredi kartınızı girip, saatin üzerindeki buton aracılığıyla istediğiniz pizzayı seçip sipariş verebiliyorsunuz.
pizzanizi_calar_saatle_siparis_edin
Malzeme ve diğer seçimleriniz için butonu yana çevirmeniz yeterli. Seçimleriniz bittiğinde ise butonun üzerine bir dokunuşunuzla siparişiniz gönderiliyor ve hazırlanmaya başlıyor. Daha sonra ise pizzanız için geri sayım başlıyor. Pizzanız hazır hale geldiğinde ise çalar saatinizin alarmı çalıyor. PizzaTime, böyle bir saatle pizza siparişlerinizin daha keyifli ve sıra dışı bir hal almasını sağlıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir