British Airways artık Bodrum ve Dalaman’a uçuyor!

British Airways artık Bodrum ve Dalaman’a uçuyor!

Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte yurt dışından ülkemize uçuşların artması British Airways’ide harekete geçirdi. Dünya’nın önde gelen, İngiltere’nin uluslararası hava yolu firması British Airways artık ülkemizde Muğla’nın Bodrum ve Dalaman havalimanlarına da direkt uçuşlarına başladı.

Uluslararası havayolu firması British Airways’in, İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Gatwick Havalimanı’ndan, Muğla’nın Bodrum ve Dalaman havalimanlarına direkt uçuşları başladı. Gatwick – Dalaman ve Gatwick-Bodrum seferleri karşılıklı olarak olarak 4 saat süren bir yolculuk sonrası turizm cennetine ulaşmak mümkün olaracak.
british-airways
British Airways’ın Bodrum-Londra seferleri pazartesi ve perşembe günleri olmak üzere haftada iki gün, Dalaman-Londra seferleri ise pazartesi, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri olmak üzere haftada dört gün, 22 Ekim’e kadar sürecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir