Boyfriend jeanlerle nasıl kombin yapılabilir?

Boyfriend jeanlerle nasıl kombin yapılabilir?

Yaz kış demeden her mevsim sokak stilinde yerini alan boyfriend jean’ler, stilinize maskülen bir hava katıyor. Biraz rahatlığa ihtiyaç duyduğumuz yorucu günlük yaşamımızda boyfriend jeanler tam bir kurtarıcı görevi görüyor. Her tarzla uyumlu bir birliktelik sağlayan boyfriend jeanlarla yapabileceğiniz kombin önerilerimize mutlaka bir göz atmalısınız!
Topuklu ayakkabı ile kombin: Stiletto ile boyfriend pantolonunuzu kombinleyerek muhteşem bir hava katabilirsiniz. Büyük bir çanta, siyah&beyaz uyumu ve kırmızı bir ruj ile mükemmel bütünlüğü oluşturabilirsiniz.

Kemer ile kombin: Boyfriend jean biraz alt tarafınızı kısa gösterebilir. Belinize bir kemer takarak bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

Kısa üstler veya pantolon içine sokulan dar kıyafetler ile kombin: Kısa üstler veya pantolon içine sokulan dar kıyafetler seçerek daha şık ve seksi hava yaratabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir