Bolu’da evden kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Bolu’da evden kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Mükemmel bir grup aktivitesi olan evden kaçış oyunları etkinlikleri yurt dışından sonra ülkemizde de oldukça yaygınlaşmış durumda. Unutamayacağınız ve bir hayli keyif alacağınız bu etkinliklerin Bolu adreslerini sizlere listeledik;
Asma Kilit: Asma Kilit sizlere 2 adet oyun serisi sunmaktadır. Bu oyunlardan birisi “Menkıbe Hanım” diğeri ise “Adolf” oyunudur. Menkıbe Hanım oyununda size miras kalan serveti odadan başarıyla alıp kaçmanı isteniyor. Adolf oyununda ise gizli bir belgeyi bulmanız isteniyor. Bu gizli belgenin bulunduğu odada ise bomba bulunuyor hem belgeyi bulmalı hem de bombayı imha edip kaçmalısınız.
Adres: İzzet Baysal cad. Ergül apt. Güler işhanı üstü 3. kat no:5/5 Bolu
bolu_evden_kacis_oyunlari_nerelerde_var
Challenge Accepted: Ünlü bilim adamı A.T. mirasını kendi gibi dikkati ve zekâsıyla fark yaratan kişilere bırakmak ister ve bu dünyadan göçmeden önce evini oyunlarla dolu bir lâbirente dönüştürür. Onun gizemli dünyasına girip, şifreleri çözün ve mirasın sahibi siz olun!
Adres: Karaçayır Mahallesi Kutucular Sokak, Kardeşler Apartmanı No:21 Bolu
The Fear Time: Saw yani Testere filminin konseptini içeren oyunda Jigsaw sizi bir eve kapayacak ve size 1 saat verecek. Bu 1 saatlik süre içerisinde Testere’nin hazırladığı bulmacaları çözerek, doğru ipuçlarına ulaşarak ve kurduğu tuzaklardan kurtularak bu evden kaçmaya çalışacaksınız.
Adres: İzzetbaysal cad. Emin İş Hanı Kat:2 No:10 Bolu

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir