Bisikletin Çalınmasını Önleyen Akıllı Pedal!

Bisikletin Çalınmasını Önleyen Akıllı Pedal!

Bazı bisiklet sahiplerinin şüphesiz en büyük sorunu olan bisikletlerin güvenliği, ne kadar bağlasanız da, kilitleseniz de hırsızlar bir yöntemini bulup bisikletinizi çalabiliyorlar. Geliştirilen yeni akıllı pedallar ise bisikletiniz ilgili her bilgiyi anında akıllı telefona göndererek çalınmaya karşı tam koruma sağlıyor.
Connected Cycle olarak isimlendirilen bu  pedallar her türlü yetişkin bisikletide kolaylıkla takılabiliyor. Sonrasında GPS bilgisini kaydedip  bu bilgileri bildirim olarak kullanıcıya gönderiyor. GPS takibi yaparken telefonun şarjını bile harcamıyor. Kendi içerisinde bulunan SIM aracılığıyla uygulamanın bulut sistemine bağlanan pedallara bu bağlantı için herhangi bir ekstra ücret gerek kalmıyor.. Bisiklet yerinden oynatıldığında kullanıcılar harita üzerinden bisikletlerinin nerede olduğunu görebiliyor. Bunun olması için bisikletin belirli bir mesafede olmasına gerek duyulmuyor ve ne kadar uzakta olursanız olun bisikletin konumunu öğrenmeniz mümkün oluyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir