Bisiklet tutkunlarının ilgisini çekecek en havalı kış aksesuarları!

Bisiklet tutkunlarının ilgisini çekecek en havalı kış aksesuarları!

Bisiklet sahibi olmanın ve düzenli olarak pedal çevirmenin, birçok faydası bulunuyor. Güzel bir manzarada ve el değmemiş doğanın içinde bisiklet sürmek, hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde muhteşem bir motivasyon. Bisiklet tutkusunu, aksesuarlarla zenginleştirmek isteyen sürücüler için en havalı bisiklet aksesuarlarını araştırdık;
Velcro kaplaması eldiven: Kış mevsiminde en çok da parmaklarımız üşür. Onların soğuktan kaskatı kesilmesini engellemenin bir yolu var: Cognito’nun son üretimi eldivenler! Üst üste binen yumuşak dolgu malzemesi, slikon tutucular, dokunmatik ekrana uygun parmak uçları ve sağlam bir Velcro kaplaması olan bu eldivenler tek katmanlı bir avuç içine sahip. Beş farklı boyda ve beş farklı renkte.

FlyKly Smart Wheel: FlyKly Smart Wheel bir akıllı tekerlek. İçerisinde dahili batarya, elektrik motoru ve çok sayıda sensör bulunuyor. Saatte 25 km hıza çıkabilen ürün yaklaşık 40 km’lik bir menzil sunuyor. Ayrıca sıcaklık, güç ve hız gibi verileri de üzerindeki sensörler yardımıyla kayıt altında tutuyor. Akıllı telefon uygulamasıyla verileri anlık olarak izlemenizi sağlıyor.

Visijax: Bu ceket yolda, diğer sürücüler tarafından daha fark edilir olmak isteyenler için tasarlanmış. Işık ve ses düzenekleri bulunan ceket dönüş yaptığınız sırada kolunuzu kaldırdığınız taraf için uyarılar veriyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir