Bir simit ile harikalar yaratmak mümkün!

Bir simit ile harikalar yaratmak mümkün!

Kahvaltı sofralarının baş tacı simit ile muhteşem lezzetler hazırlayabileceğiniz biliyor muydunuz? İşte misafirlerinizi hayrete düşürecek lezzet fikirleri;
Yumurtalı simit: Yumurtalı simit çok kolay! Bildiğiniz sahanda yumurtayı simit çanağında yapıldığını düşünün. Bunun için simidinizi ikiye ayırıp bir kısmını tavanıza yerleştirip ortasına yumurtanızı kırmanız yeterli.

Pizza: 2 adet simidin birini tüm olarak bırakın diğerini minik parçalara bölün. Kestiğiniz parçaları da ikiye kesip bütün simidin ortasına doldurun. Üzerine bol bol kaşar ve dilediğiniz pizza malzemelerini koyup fırına verin. Afiyet olsun.

Sandviç: Öncelikle simidi ortadan ikiye kesiyoruz. Ortasına dilediğimiz malzemeleri ve kaşarı yerleştiriyoruz. Daha sonra simidimizin diğer parçasıyla sandvicimizi kapatıp bir süre fırında bekletiyoruz. Afiyet olsun!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Gastronomi

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir