Bir cüce ile 1.93 boyundaki trans sevgilisinin aşkı!

Bir cüce ile 1.93 boyundaki trans sevgilisinin aşkı!

Dünyanın en güçlü adamı olarak bilinen Anton Kraft, bir cüce ve vücut geliştiricisi. Kendi ağırlığının 4 katını kaldırabildiği için dünyanın en güçlü adamı sıfatını almış. Bu güçlü adam şimdi rüyalarının aşkını bulmuş bu yüzden de kendisini dünyanın en şanslı adamı olarak tanımlıyor. Anton ve sevgilisinin ilişkisini ilginç yapan sevgilisinin cinsel yöneliminin yanı sıra aralarındaki boy farkı. Çift, boy farkının aralarındaki sevgiye kesinlikle hiçbir etkisinin olmadığını ve çok mutlu bir ilişki yaşadıklarını dile getiriyor. 6 aydır sürdürdükleri bu ilişki zıt kutupların birbirini çeker lafının en büyük kanıtı.
anton_kraftin_ilgnc_iliskisi
Anton sevgilisi hakkında şöyle açıklıyor: “Trans bir kadınla çıkmaktan hoşlanıyorum çünkü o erkek bedeninde doğmasına rağmen kadınsı olmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Şu an gezegendeki en şanslı erkek olduğumu düşünüyorum. Çok mutluyuz, her şey yolunda ve ben hayatımda hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim. Bunlar hep onun sayesinde.”
Sevgilisi ise Anton’u böyle anlatıyor: “Bence Anton’un kendi ağırlığını kaldırabilmesi çok çekici. Dünya rekoru tutmak çok büyük bir olay. Daha önce hiç 1.32 boyunda birisiyle çıkmamıştım ve merak ediyordum, iyi ki Anton’a bir şans vermişim çünkü o inanılmaz bir insan. Birbirimizden çok farklıyız, geldiğimiz yerler çok farklı ama farklı olmak iyidir.”

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir