Bina tasarımlarıyla reklamlarını yapan şirketler!

Bina tasarımlarıyla reklamlarını yapan şirketler!

Şirket binanızın sıradışı ve ilginç olmasıyla en dikkat çekici reklama sahip olabileceğinizi biliyor muydunuz? Birçok şirket ismini insanlara duyurmak için farklı reklam yollarına başvururlar. Şimdi haberimizde okuyacağınız şirketler ise reklam yolunu sıradışı binalarıyla seçmiş. İşte bina tasarımlarıyla reklamlarını yapan şirketler;
DONUT HOLE: Kaliforniya’nın La puerto kentinde dünyanın en ilginç fırınlarından biri bulunuyor. İki tane dev donut biçiminden oluşan bina, sattığı ürünü binasına tasarlamış. Arabanızla donut deliğinden giriyorsunuz, camdaki personellere siparişinizi vererek paketinizi teslim alıp diğer donut deliğinden çıkıp yolunuza devam ediyorsunuz.
TOILET MUSEUM: Dünya Tuvalet Birliğinin ilk başkanının evi olarak inşa edilen bu bina, şimdi tuvalet müzesi hizmetini görüyor. Güney Kore’nin Suwon kentinde bulunan klozet görünümündeki bu müze, 1264 metrekare alana sahip.
siradisi_binalar
BIG SHOE REPAIR: 1947 Yılında inşa edilen ve 10 metre genişliğinde olan bina, yıllardır ayakkabı tamiri yapan bir yer. Devasa bir ayakkabı görünümünde olan bu binanın tepesindeki ayakkabı bağcığı da 15 metrelik ip kullanılarak tasarlanmış.
NATIONAL FISHERIES DEVELOPMENT OFFICE: Hindistan’da yer alan bu bina, Ulusal Balıkçılık Müdürlüğü’nün ofis binası görevini görüyor. Bina, kocaman bir dil balığı şeklinde olup 2002 yılında inşa edilmiş.
siradisi_binalar_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir