Bebeğinizle tatile gitmeniz mümkün!

Bebeğinizle tatile gitmeniz mümkün!

Bebeğimle nasıl tatile çıkabilirim? Bebekle tatile çıkmanın püf noktaları nelerdir? Bebeğimle tatile çıkabilmem mümkün mü? Tatiluzmani.tv olarak tüm bu sorularınıza cevap oluyoruz.
*Öncelikle tatile çıkmadan bebeğinizin eksik aşılarını kontrol edin. Eğer varsa tamamlayıp öyle tatilinize çıkın.
* Tatile giderken uçak yolculuğunu tercih edin. Bebeğiniz için uçak yolculuğu daha rahat olacak ve bebeğiniz daha az sıkılacaktır.
* Yolculuğunuzu bebeğinizin uyku saatine denk getirin. Böylece bebeğiniz yolculuğunuzun bir kısmını uykuda geçirmiş olur.
*Tatil için bavul hazırlarken, bebeğinizin eşyalarını ayrı bir çantaya koyun. Böylelikle aradığınız şeyleri daha kolay bulacaksınız. Ayrıca bebeğinizin eşya ve yiyeceklerinden herhangi birini unutma olasılığınız da azalacaktır.
bebekle_tatil_yapilirmi
*Unutmayın ki bebekler kolaylıkla hasta olabilir. Bu sebeple tatile gideceğiniz yerin tıbbi müdahale yapacak kişi yada merkezlere yakın olmasına dikkat edin. Böylelikle bebeğinizin hastalanması durumunda bir uzmana ulaşmanız daha kolay olacaktır.
* Birkaç bez, ıslak mendil, pişik kremi, iki üç bebek elbisesi, biberon gibi bebeğinizin günlük ihtiyaçlarını elinizin altında bulundurun.
*Konaklayacağınız yere gider gitmez odanızı en kısa sürede yaşam alanınıza çevirin. Önceliğiniz bavullarınızı boşaltmak olsun. Odayı, evinize dönüştürün. Bebeğinizin en sevdiği oyuncakları odanıza serin.
* Gezilerinizi ve molalarınızı bebeğinizin uyku saatlerine denk getirmeye çalışın. Tatilde bebeğinizin alışmış olduğu uyku saatlerinden vazgeçmeyin.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Tatil Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir