Bayburt’ta piknik yapabileceğiniz en iyi yerler!

Bayburt’ta piknik yapabileceğiniz en iyi yerler!

Önemli tarihi yapılara ve doğa güzelliklerine sahip olan Bayburt, Karadeniz’in mutlaka görmeniz gereken bir şehridir. Doğanın her ayrıntısına tanıklık edeceğiniz bu şehirde en güzel mesire alanlarını sizler için derledik;
Aslan Dağı Mesire Alanı: Bayburt’un yaz aylarında gözde mekanlarından birisi olan Aslan Dağı Mesire Alanı gerçekten görülmeye değer güzelliklerden.
bayburt_piknik_yerleri
Sırakayalar Şelalesi: Sırakayalar Şelaleleri’nin çevresi özellikle yaz aylarında mesire yeri olarak kullanılıyor. Bölge halkının yoğunlukla piknik olarak ziyaret ettiği bu mesire yerinde hem dinlenebilir hem de doğanın içinde keyifli bir piknik yapabilirsiniz.
bayburt_piknik_yerleri_2
Tarihi Korgan Köprüsü: Akşar beldesi sırırları içerisinde bulunan Tarihi Korgan Köprüsü çevresinde pikniğinizi yaparken doğanın güzelliği ve yeşilin bir çok rengine tanıklık edeceksiniz. Ayrıca burada çocuklarınız için bir de park bulunuyor.
bayburt_piknik_yerleri_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir