Bartın tatilinde yüzebileceğiniz en iyi plajlar!

Bartın tatilinde yüzebileceğiniz en iyi plajlar!

Köklü tarihi, turistik değerleri, ormanları ve doğal güzellikleri yönünden Türkiye’nin önemli ve gelişmekte olan şehirlerinden biri olan Bartın, doğal bir film platosu gibi. Doğa ile iç içe olmak, geçmişin izlerini sürmek ve telaşsızca yaşayacağınız bir tatil geçirmek istiyorsanız Bartın sizin için biçilmiş kaftan niteliğinde. Peki Bartın’da plaj keyfini yaşamak isterseniz nerelere gitmeniz gerekiyor?
İnkumu plajı: Doğal güzelliği ve plajı ile beğenilen İnkumu; merkezden 14 km. mesafede bulunuyor. Oldukça geniş bir sahil şeridine sahip olan bu plajda cankurtaran hizmeti de bulunuyor. Turistlerin her türlü gereksinimlerini karşılayabilecek donatılara sahip olan plajda muhteşem bir deniz keyfi yaşayabilirsiniz.

Güzelcehisar, Mugada, Hatipler ve Kızılkum plajları: Bartın merkez ilçe sınırları içinde bulunan Güzelcehisar, Mugada, Hatipler ve Kızılkum koyları; Bartın’lıların ve yerli turistlerin yaz aylarında akınına uğramaktadır.

Amasra plajları: Tarihi ve doğal güzellikler içinde yeşil ve mavinin en uyumlu şekilde sarmaş dolaş olduğu Bartın’ın Amasra ilçesinde sıcak yaz aylarında denize girilen pek çok plaj bulunmaktadır. Bartın Amasra‘da denize girilecek yerler arasından, en uzağı 40 km.’de olan Amasra merkez plajları ve Bozköy, Çakraz ve Göçkün plajları yer almaktadır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir