Barselona tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Barselona tatilinde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanları!

Barselona seçenekleri bol olan, kocaman bir şehir. Barselona deyince akıllara onlarca şey gelebilir. Barselona’nın gece hayatıyla yarışacak şehir azdır. Kültür, turizm, yeme içme ve eğlence gibi her alanda sunduğu zenginliklerle Avrupa’da gidilmesi gereken en önemli şehirlerinden biri olan Barselona, clubbing tatili yapmak için eşsiz bir şehir. Peki Barselona tatilinde gidilebilecek en iyi eğlence mekanları hangileri?
Clup Apolo: Birkaç farklı oda ile hizmet veren Clup Apolo’da eğer amacınız elektronik müzik dinlemekse ana salonu tercih etmeniz gerekiyor. Diğer odalarda ise hip-hop, rock, jazz ve çeşitli canlı müzik gösterileri farklı konseptlerde sunuluyor.

Razzmatazz: Burası fabrikadan bozma bir yer. Çok farklı müzik türlerinin çalındığı bu kulüp, bağımsız müzik festivallerine de ev sahipliği yapmaktadır. Her katında farklı müzik türlerinde yetenekli DJ ve sanatçılar sahne oluyor.

Club Catwalk: Bob Sinclair, Roger Sánchez, Martin Solveig, Axwell, Joaquim Garraud, Ron Carroll gibi ünlülerin sahne aldığı mekan iki katlıdır. Barselona’nın popüler mekânlarından olan Club Catwalk, manzarasıyla da ön plana çıkıyor.

Opium: İnternet üzerinden misafir listesine kayıt olursanız 02:00’ye dek giriş ücretsiz. Plajın hemen önünde, elektronik müzik çalan şehrin en cool clublarından biri. Opium kıyafete önem veriyor, şık görünmüyorsanız içeri alınmayabilirsiniz.

Harlem Jazz Club: Caz, Funk, Groove ve Gypsy müzik türlerinde canlı performansların sergilendiği barda oturacak yer bulmak zor. Harlem Jazz Club her gün 20.00-04.00 saatleri arasında açık.

Carpe Diem Lounge Club: CDLC deniz kenarındaki konumu atmosferinde müzik eşliğinde harika bir gece yaşayabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir