Balayı öncesi detoks programı!

Balayı öncesi detoks programı!

Balayı öncesinde istediğiniz vücuda erişebilmek hiçte zor değil. Evliliğin en önemli bölümlerinden biri olan balayı tatiline muhteşem vücudunuz ile gideceksiniz. Bu detoks programını uygulayarak kısa sürede balayı için hazır duruma geleceksiniz. Hayatınızın en mutlu günlerine bu detoks programı ile muhteşem gireceksiniz. Uygulayacağınız bu 10 günlük detoks programı ile güzelliğinize güzellik katacaksınız.
balayı
İşte sizlere 1 günlük detoks programımız:
Çay, kahve, gazlı içecekler, çikolata tüketmeyin. Her tür alkollü içecekten 10 gün boyunca uzak kalın. Şeker ve şeker içeren her tür gıda, suni tatlandırıcılara on gün veda edin. Her gün 3 litre su ve 1-2 kupa taze sıkılmış sebze-meyve suları için. Her gün 5 porsiyon taze mevsim sebze-meyvesi tüketin. Kırmızı et, tavuk, peynir tüketmeyin. Light kefir ve yoğurt tercih edin. 10 günde en az 4-5 sefer ızgara balık yiyin.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Pratik Bilgiler

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir