Bacakları olmayan manken, azmiyle dünyaya meydan okuyor!

Bacakları olmayan manken, azmiyle dünyaya meydan okuyor!

Eğer hayatta birinden ilham almak istiyorsanız, en doğru örnek Kanya Sesser. Doğuştan bacaksız olarak dünyaya gelen ve ailesi tarafından Tayland’da bir Budist tapınağına terk edilen 23 yaşındaki Kanya Sesser, iç çamaşırı ve bikini modelliği yapıyor.

İnanılmaz azmi ve hayata tutunuşuyla herkese örnek olacak genç model, sadece fiziksel rahatsızlığı olmayan kadınların seksi olmadığını, bu işe gönül vermiş kişilerinde bu işte çekici olabileceğini kanıtlamak için modelliğe soyundu. Bacakları olmamasına rağmen zoru başaran Sesser, hem profesyonel olarak kaykay sporuyla uğraşıyor hem de iç çamaşırı mankenliği yapıyor. Bacakları olmamasının kendisini modellik yapmaktan alıkoymadığını dile getiren Kanya, seksi iç çamaşırları ve bikinilerle yaptığı moda çekimlerinden günde 650 pound (3,040 lira) kazanıyor. 15 yaşında modelliğe başlayan Kanya, 5 yaşına kadar yetimhanede büyümüş.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir