Aydın’ın gözdesi Paşa Yaylası!

Aydın’ın gözdesi Paşa Yaylası!

Paşa Yaylası kışın tatil yapabileceğiniz en güzel yerlerden biridir. Denizli yolu üzerin de bulunan yayla her şeyin iç içe olduğu bir yerdedir. Üzerin de bulunan oteller, kayak yapabileceğiniz yerler sizlere bir dağ havası sunuyor. Oldukça yüksek olan Paşa Yaylası temiz havasıyla, imkanlarıyla sizlere çok farklı bir tatil sunuyor. Hafta sonları dolup taşan Paşa Yaylası sizlere kışın tüm güzelliklerini sunuyor. Kış aylarının klasik kardan adamları, piknikler, mangallar ve karın tadını çıkaranlar burada buluşuyor! paşaçift
Cevizli dağlarının yaklaşık 1200 metresinde bulunan bu yaylaya kış aylarında zincirsiz çıkmak yasak. Jandarma bu konu da çok sıkı bir tedbir alıyor. Paşa yaylasında yer alan Aydın Belediyesinin işletmeciliğini yaptığı Zirve Otel sizleri çok güzel ağırlıyor. Kışın bir başka güzelliği olan Paşa Yaylası, beyaz örtüsüyle Uludağ’ı aratmaz. Ender de olsa yaz, kış görebileceğiniz gelincikler, domuzlar ve sincaplar sizleri hem eğlendirecek, hem de şaşırtacaktır.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir