Avrupa’nın tatil için en iyi 4 oteli!

Avrupa’nın tatil için en iyi 4 oteli!

Oteller bizlerin en çok tembellik yaptığı ve rahatladığı yerlerdir. Her şeyin en güzelini yapabileceğiniz otellerde istediğinizi yer istediğiniz etkinliğe katılır istediğiniz gibi eğlenirsiniz. Yurt dışında tatil yapmak isteyen okuyucularımız; otel tercihlerinizi yaptınız mı ? Eğer çok iyi bir tatil yapmak istiyorsanız bu haberimize mutlaka bakmalısınız. İşte Avrupa’nın en iyi 4 oteli:
La Sirenuse, İtalya
Positano’da ki bu otel elle boyanmış fayansları ve muhteşem Akdeniz mutfağıyla ünlüdür. Ek olarak bot turlarıyla müthiş yerleri gezebilirsiniz. Tüm bu güzellikler için 1100 lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor.
Lindos Blu, Yunanistan
Rodos’da bulunan bu otel eski Yunan adalarının görünümüyle eşsiz bir tatil imkanı sunuyor. Nefes kesen Ege Denizi manzarası ile tatil yapmak müthiş olsa gerek. Otelde konaklama ücreti ise 680 TL.
oteller2
Mandarin Otel, Çek Cumhuriyeti
Prag’da bulunan bu otel Vlata nehriyle neredeyse iç içe. Tatilinizi tarih kenti Pragda geçirmek istiyorsanız bu 5 yıldızlı otel sizler içinb harika. Otelin konaklama ücreti ise 780 TL.
Trump İnternational Golf Links&Otel, İrlanda
Yeşilliğin merkezi olan İrlanda’da tatil yapmak çok iyi bir deneyim olabilir. Özellikle bu otelde golfden sörfe kadar tüm sporlar var. Ücreti ise 490 TL.
oteller3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir