ATSO Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları

ATSO Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları

Atso (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası) tarafından sekizincisi gerçekleştirilecek olan “ATSO Yelken Yarışları” bu yıl Cumhuriyet Kupası olarak 25-29 Ekim tarihlerinde yapılacak.
Antalya Yelken Kulübü ve Çelebi Marina ev sahipliğinde, Yelken İl Temsilciliği’nin gözetiminde iki gün sürecek organizasyonun ilk gününde Antalya ve bölgesindeki kulüplerin Optimist ve Laser kategorilerindeki sporcuları yarışacak. Yarışlar 25 Ekim Cumartesi günü, saat: 12.00’de, Konyaaltı Sahili Boğaçayı Önü’nde başlayacak.
Atso-Yelken-Yarısları
Yelkenli yat yarışları ise, 29 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Saat: 11.30’da, Çelebi Marina Liman Ağzı’ndan startı verilecek yarışta, yatlar Cumhuriyet Kupası’nı alabilmek için yelken açacak. Yarışlarda dereceye girenlere ödülleri aynı gün 16.30’da, Antalya Yelken Kulübü Binası’nda (Eski 24 Nolu Plaj) yapılacak törenle verilecek.

Tüm üyelerimizi ve halkımızı 25 – 29 Ekim tarihlerinde yarışları izlemeye davet ediyoruz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir