AtlasGlobal ile “Hayallerin üstündesin!”

AtlasGlobal ile “Hayallerin üstündesin!”

Geçtiğimiz ay kurumsal kimlik değişimine giden AtlasJet, AtlasGlobal ismiyle yollarına devam edecekler. Türkiye’de ve Dünya’da hızla büyüyen yelpazesi ile hayallerinizin üstünde bir kalite sunmaktadır. Uçak filosunu 22’ye çıkartan havayolu şirketi, ardından ilk adım olarak önceki ismi olan AtlasJet’i, AtlasGlobal olarak değiştirmekle başladılar. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, “Global projesininin ilk adımlarını attık, devamı gelecek” ifadesini kullandı.
atlasjet_global
22 uçağa ulaştıklarının altını çizen Murat Ersoy, şöyle konuştu: “Filomuzu yakın zamanda genişletmek ve destinasyonlarımızı yurtiçi ve dışında çeşitlendirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Çok kısa zamanda bu gelişmeleri de paylaşıyor olacağız. Büyüme stratejimize paralel olarak artık sadece Türkiye değil, dünyanın farklı bölgeleri de radarımızda. Bu nedenle yola AtlasGlobal markasıyla devam etme kararı aldık” dedi.

İşte AtlasGlobal’ın yeni Reklam Filmi!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir