Atlasglobal artık Gaziantep’ten Kıbrıs’a uçuyor!

Atlasglobal artık Gaziantep’ten Kıbrıs’a uçuyor!

Atlasglobal yeni uçuş noktalarıyla hızla büyümeye devam ediyor. Yaz sezonunun başlamasıyla 19 Haziran’dan itibaren Gaziantep’ten Kıbrıs’a direkt uçuşlar başlıyor.

Atlasglobal tarafından yapılan açıklamaya göre, haftanın 19 Haziran tarihinden itibaren haftanın 3 günü Cuma, Cumartesi ve Pazar Gaziantep’ten Kıbrıs’a direk uçuş gerçekleşecek. Kıbrıs’tan saat 19:25’te, Gaziantep’ten ise saat 21:00’de kalkacak olan uçuşun bilet fiyatları ekonomiplus’ta gidiş-dönüş vergiler dahil 172TL’den başlıyor.
atlasglobal2
Atlasglobal kalitesi ile Kıbrıs’a uçacak olan yolcular özel olarak tasarlanmış 77cm olan kabin genişliğinde deri kaplı koltuklarda keyifli bir şekilde seyahat edecekler. Ekonomoplus’ta gerçekleşecek olan uçuşlarda ücretsiz yiyecek- içecek ikramı, 20 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz online check-in gibi hizmetlerden yararlanılacak. Arzu eden Atlasglobal yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 30 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir