Astral seyahat hakkında merak edilenler!

Astral seyahat hakkında merak edilenler!

Son günlerde oldukça konuşulan ve ne olduğu henüz kanıtlanamayan Astral seyahat ruhun bedeni terk ederek farklı bir boyuta geçmesi olarak tanımlanıyor. Bir diğer tanımla ise beşinci boyuta geçiş. Bu geçiş anında bilinç açıktır ve ruh bilinçte izlerini taşır. Bu konuda çeşitli araştırmalar yapılmakla birlikte birçok örnekle de karşılaşılmıştır.
astral_seyahat
Bu olay; uyku sırasında, beş dakika ya da iki saat arasında oluşmaktadır. Bu durum hakkında en fazla araştırmayı bir yazar olan Robert Monroe yapmıştır. Halen süren bu araştırma Amerika Birleşik Devletleri’nde Monroe Enstitüsü adıyla bilinen bir kurumda yürütülüyor. Uyku anında oluşan bu durum ya aşırı stres dolu bir günün uykusunda veya çok rahat olunan uyku anında olur. Açıklamalara göre ruh tam uykuya dalma sırasında vücudun göbek kısmından ayrılmaya başlar. Bu sırada kalp atışları artar, ruh geride kalan bedenini gördüğü zaman heyecanlanır ve astral seyahat tam gerçekleşmeden uyanılır. Bazı durumlarda da ruhun ayrıldığı hissedilemez ve rüya şeklinde düşme veya uçma gibi fiziksel eylemlerle uyanılır. Yani astral seyahat, ya gerçek boyutta ya da rüya boyutunda oluşabilir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bir Yorum

  1. 9 Ocak 2017

    Bilgiler icin tesekür ederim, bence cok ilginc birsey ama pek inanamiyorum böyle seyler mümkün olduguna.

    Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir