Antalyaspor’un önemli transferi Eto, tarihi anlaşma öncesi Mardan Palace’da!

Antalyaspor’un önemli transferi Eto, tarihi anlaşma öncesi Mardan Palace’da!

Antalya’nın en iyi otellerinden olan Mardan Palace, misafirlerine sunduğu kaliteli hizmetlerle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Dünya futbol istatistiklerinde muhteşem golleri ile hafızalara kazınan Kamerunlu ünlü futbolcu Samuel Eto, uzun süren transfer görüşmelerinden sonra Milano’dan geldiği Antayalya’da, bugün Kırmızı-Beyaz renklere bağlanıyor.
eto_mardan_palace_da_dinleniyor
Real Madrid, Barcelona, Inter ve Chelsea gibi dünyanın en büyük futbol kulüplerinde fırtına gibi esen Eto, Türk Futbolunun ve ülkenin tanıtımına büyük katkı sağlayacak, yerli ve yabancı basının yakından takip ettiği, Akdeniz Üniversitesinde yapılan bu önemli törene Mardan Palace oteldeki villasında hazırlandı. Açılışından bugüne dünyaca ünlü yıldızlara ev sahipliği yapan Mardan Palace Otel ünlü futbolcuyu; Türk Kültürünü yansıtan geleneksel ikramlar ile ağırlıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir