Antalya’nın en iyi kongre otelleri!

Antalya’nın en iyi kongre otelleri!

İş toplantılarınızı, özel davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz otel mi arıyorsunuz? O halde Antalya’nın en iyi toplantı salonlarına sahip kongre otellerine göz atın!
Kaya Palazzo Golf Resort: Toplam 6.290 m² alana sahip Kaya Palazzo Kongre Merkezi, ürün ve hizmet ayrıcalığını kolayca fark edebileceğiniz ihtişamlı toplantılarınıza yakışır tarzda bir ev sahipliği yapıyor. 8 metrelik tavan yüksekliği 2.000 m²’lik 3’e bölünebilen sütunsuz salonu, 1.975 m²’lik fuaye alanı ve 13 adet toplantı salonu ile geniş kapsamlı organizasyonlar için ideal. Havalimanına yakınlığı ile ön plana çıkan en büyük kongre merkezi olma özelliğiyle avantaj sunan Kaya Palazzo Kongre Merkezi; kapsamlı teknolojisi, ve internet altyapısı ile kongre ve organizasyonlarınızın kalitesini artıracak.

Sueno Hotels Beach Side: Sueno Hotels’in geçmişten günümüze gelen, Meeting & Incentive tecrübesiyle, modern salonlarda kongre, toplantı, seminer, forum, panel gibi etkinliklerinizde; size profesyonel destek sağlamaktadır. Farklı boyut ve kapasitelerde toplam 12 adet salondan oluşan kongre merkezi, toplantı ve diğer önemli etkinlikleriniz için ev sahipliği yapıyor.

Amara Dolce Vita Tekirova: 700 odasıyla hizmet veren otel, ana binanın yan tarafında ayrı bir kompleks olarak inşa edilmiş kongre merkezi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir kongre oteli olma özelliğini taşıyor.

Titanic Beach Resort Hotel: Yılın 12 ayı hizmet veren Titanic Beach Lara’nın yüksek kalitedeki teknik altyapısı ve özel salonlarıyla her türlü seminer, kongre ve şirket organizasyonlarınızda fark yaratmaktadır. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş teknik sistemleri, özel dekorasyonu ve ihtiyaca göre farklı çözümler sunulan banket paketleri beklentilerinizin fazlasını karşılıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir