Antalya’nın en iyi aquaparklı otellerinde tatil!

Antalya’nın en iyi aquaparklı otellerinde tatil!

Tatil demek, eğlenmek demektir. Aquaparklı otellerin eğlencesi her zaman farklı olur. Tatilinizi sadece yüzerek değil eğlenerek de geçirmek istiyorsanız Antalya’nın en iyi aquaparklı otellerine bir göz atın! Aquaparklı oteller sizlere hem tatilde dinlenip kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlarken hem de serinlerken eğlenmenin keyfini yaşatacaktır. Peki Antalya’nın en iyi aquaparklı otelleri hangileri?
Sherwood Club Kemer: Sherwood Club Kemer’de 6000 m2 alan üzerine kurulu Aquapark, Antalya’nın en büyük su ve eğlence parklarındandır. Sherwood Breezes Resort’te bulunan 10 adet yeni kaydırak size büyük heyecanlar yaşatacak.

Avantgarde Hotel & Resort: Avantgarde Hotel & Resort, 4000 m2 üzerine yayılmış kapalı ve açık havuzlardan oluşan Su Dünyası ile misafirlerine ayrıcalıklı bir tatil sunuyor.

Maritim Pine Beach: Belek’te hizmet veren Maritim Pine Beach, 8 su kaydırağı ve bir çılgın nehirin yer aldığı aquapark ile tatilde bunaltıcı sıcaklardan uzaklaşıp, eğlenceli bir deneyimle serinlemenizi sağlıyor.

Club Hotel Turan Prince World: Club Hotel Turan Prince World Aquapark’ında 14 adet su kaydırağı bulunmakta. Hem çocuklarınızın hem de sizin havuzdan doyasıya keyif alacağınız Club Hotel Turan Prince World Aquapark’ında tatilin tadını çıkarın.

Silence Beach Resort: Silence Beach Resort, ailenizle eğlence dolu bir tatil için mükemmel 9 yollu su kaydırakları ile misafirlerini bekliyor.

IC Hotels Santai: Antalya’nın Belek bölgesinde, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinden denize girebilme imkanını sunan tesis, unutamayacağınız bir aquapark keyfi yaşatıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir