Antalya’nın en güzel plajı Konyaaltı!

Antalya’nın en güzel plajı Konyaaltı!

Türkiye’nin en önemli turizm merkezi olan Antalya plajları ve tarihi eserleriyle ünlüdür. Gezilecek çok yer olması sayesinde turistlerin akın ettiği il olarak her zaman birinci konumdadır. Yaz aylarında Antalya hiç boş olmaz. Turistler, yerliler özellikle nemin çok olduğu zamanlarda plajlara akın eder. Denizler dolup taşar. Serinlemek isteyenler akşama kadar denizden çıkmaz. Bu haberimizde de Antalya’nın en güzel plajına yer verdik. Konyaaltı plajı Antalya’nın en güzel, en ünlü ve en uzun plajıdır.
Antalya_Konyaalti
Bu plaj şehir merkezinde olma nedeniyle çok tercih edilir. Arabalı arabasız herkes akın eder. Kışın benzersiz bir görüntüye sahiptir yazın ise insanları eğlendiren güzel bir plajdır. Antalya’ya giden tatilcilerin yazın serinlemek kışın gezmek için vazgeçilmez mekanlarıdır. Bu plajda ara sıra ünlüleri bile görebilirsiniz. Özellikle sabah saatleri dalgasız sıcak bir denizi vardır. Kum bulamazsınız her yer çakıldır ve bu yöndende değişik bir plaj olduğunu bizlere gösterir. Gitmeyenlerin özellikle yaz aylarında gitmelerini öneririz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir