Antalya’da yoga yapma imkanı bulunan en iyi oteller hangileri?

Antalya’da yoga yapma imkanı bulunan en iyi oteller hangileri?

Yoga ve meditasyon; şehir hayatının gürültüsünden, kirliliğinden ve koşuşturmacasından hem bedenen, hem ruhen arınmak için oldukça önemli. Türkiye’de, son yıllarda sayıları artan yoga merkezleri dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra çok sayıda otel de yoga hizmeti veriyor. İşte Antalya tatilinde yogadan geri kalmamanıza yardımcı olacak yoga imkanı bulunan oteller;
Rixos Sungate Hotel: Avrupa’nın önde gelen eğlence oteli Rixos Sungate, sizi tatilde yogadan da geri bırakmıyor. Zihninizi, vücudunuzu ve ruhunuzu şarj edecek, rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi ile sahip olduğu farklı atmosferiyle eşsiz bir tatil deneyimi yaşatan Rixos Sungate, tatilinize farklı bir dokunuş yaparak bambaşka rahatlatıcı ve huzur verici bir tatil imkanı sunuyor.

Baia Lara: Antalya’nın en gözde turizm beldesi olan Lara / Kundu’da bulunan Baia Lara Hotel, belirli zamanlarda çeşitli yoga eğitimleri vererek meditasyon seansları düzenliyor.

Shanti Garden: Doğayla bütünleşmenin tam anlamıyla mümkün kılındığı İzne’de, gece yıldızlarla bir olup, gündüz ise yoga etkinlikleri ve cırcır böcekleriyle kendinize dönmeniz için tasarlanmış bir cennet bahçesi havasında olan bu yerde yoga keyfini ayrıcalıklı olarak yaşayacaksınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir