Antalya’da sakin yerlerde denize nerelerde girilir?

Antalya’da sakin yerlerde denize nerelerde girilir?

Akdeniz’in göz bebeği Antalya, masmavi denizi ve enfes plajlarıyla en güzel tatil destinasyonlarından biridir. Plaj konusunda birçok çeşitliliği barındıran Antalya’da sakin bir yerde denize girmek istiyorsanız bu haberimizi inceleyin, sizlere Antalya’nın en sakin plajlarını derledik;
Sarısu Kadınlar Plajı: Sadece kadınların gidebileceği ve sadece kadınların denize girebileceği bir sosyal tesis burası. 300 şezlong, 150 şemsiye, 150 sehpa, duş, tuvalet ve soyunma kabinleriyle kadın ziyaretçilere hizmet veren tesis, yüksekten ve sahilden görülemeyecek şekilde Çam Ağaçlarıyla tamamen kapatıldı.

Phaselis Plajı: Bey Dağları Olimpos Ulusal Parkı’nın çam ve sedir ormanları arasında yer alan Phaselis Plajı, sığ koyu ve ince kumuyla büyüleyici bir güzellikte. Tarih kokan antik kente ayrı bir tat katan plaj, eşsiz kumsalı, uçsuz bucaksız deniziyle görenleri hayran bırakıyor.

Tekirova Kıyıları: Kayalık ve kumsal kıyıları, vahşi tabiat güzellikleri ve nefis kokulu portakalları ile dikkat çeken bölge, huzurlu bir tatil vaadediyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir