Antalya’da kaykay sporu en iyi nerelerde yapılır?

Antalya’da kaykay sporu en iyi nerelerde yapılır?

Kaykay, 1940’larda yayılmaya başlasa da günümüze gelmeden popülerliğini 70’li yıllarda yaşadı. Tüm dünyada yükselen bir trend olan kaykay sporu, giderek özellikle de gençler arasında yaygınlaşıyor. Peki Antalya’da kaykay sporu en iyi nerelerde yapılır?
Skate Park: 1870 metrekarelik park içerisine kurulmuş olan Antalya Skatepark, Türkiye’nin en büyük skateparklarından biridir. Halp pipe, rollover, spine gibi rampaları ile hem bisiklet hem de kaykay ve paten kaymayı sevenlerin rahatlıkla kullandığı parkta, çocuklar da güvenli bir şekilde kayabilmektedir.
Adres:Barınaklar Bulv. 2070 Sok., Antalya Merkez, Antalya Lara Düden Parkı

Karaalioğlu Parkı: Antalya’nın en güzel parklarından biri olan bu park, deniz atmosferiyle kaykay yapma imkanı tanıyor.

Cam piramit fuar alanı içi: Zemini düz beton olduğu için sorunsuz bir kaykay keyfi yaşayabileceğiniz bu alan geniş bir alana sahip.

Atatürk Parkı: Antalya’nın yürüyüşçülerin en çok rağbet ettiği yerlerden biri olan bu parkın bazı yerleri kaykay sporu için de elverişlidir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir