Antalya’da kamp tatili en iyi nerelerde yapılır?

Antalya’da kamp tatili en iyi nerelerde yapılır?

4 mevsimi yaşadığımız ülkemizde kamp tatili yapmak, artık sıkça tercih edilen tatil alternatiflerinden birisi oldu. Biz de Antalya’da doğayla iç içe olabileceğiniz ve muhteşem bir kamp tatili geçirebileceğiniz yerleri listeledik. İşte Antalya’da kamp tatili yapabileceğiniz en iyi yerler;
Demre/Andriake limanı: İstediğinizde tuzlu suya, istediğinizde tatlı suya girebileceğiniz bu alanın, içerisinde ortak tuvaletler ve duşlar mevcut. Kamp aynı zamanda bir dağın tam altında kurulu. Çevresinin bir bölümü kayalık. Kampın tam ortasında ortak kullanım alanı mevcut.
antalya_kamp_tatili
Kaş Camping: Gecko restoranları, doğal kamp hayatı ile unutulmaz zamanlar geçireceğiniz Kaş Camping, Kaş’ın genel karaktersitiğini paylaşıyor. Ağırlık yerli kampçıları olmak üzere yabancı kampçıları da barındıran bir yer.
antalya_kamp_tatili_2
İncekum Orman Kampı: Alanya’nın gözde piknik ve kamp yeri olan Avsallar İncekum Orman Kampı, doğayla bütünleşmiş, ormanla iç içe, masmavi deniziyle bir cennet. Çam ağaçlarının gölgesinde huzuru, hissedebileceğiniz bir kamp alanı.
antalya_kamp_tatili_3
Olympos: 80’lerde yabancıların gelmesiyle yavaştan ünlenen, tarihi dokusu ve doğasıyla insanı bambaşka duygulara götüren Olympos’ta hem yeşile, hem tarihe hem de denizin maviliğine doyabilirsiniz. Burada kamp yapabileceğiniz yılın her dönemi açık birçok pansiyon var, Kadir’in Ağaç Evleri bunların arasında en ünlüsü.
antalya_kamp_tatili_4
Adrasan: Muhteşem koyları, masmavi deniziyle Adrasan, sakin tatil arayan yerli ve yabancı turistlerin gözde yeri.
antalya_kamp_tatili_5

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir