Antalya’da kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Antalya’da kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Yurtdışında real-life room escape games olarak anılan evden kaçış oyunları ve korku evleri ülkemizde de hızla yayılmakta. Bu hafta sonu klasik hafta sonu programlarınızdan uzaklaşın ve Antalya’da arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmeniz için hazırlanmış gerçek evden kaçış oyunu etkinlik planlarınızı yapın. Bu evden kaçış oyunlarının temel mantığı zekânızı kullanarak evlerde bulunan kilitli odaları açmak. Burada tek yapmanız gereken odalar içinde sizler için konulan ipuçlarını bulmanız. Muhteşem bir adrenalin sizleri bekliyor. İşte Antalya’nın kaçış oyunları etkinlikleri bulunan mekan listesi;
antalya_evden_kacis_oyunlari
Son Bir Saat – Manavgat: Son Bir Saat Manavgat Evden Kaçış Oyunu sizlere farklı ve heyecan dolu bir eğlence için karşınızda. Bu oyun tamamen zeka, dikkat ve beceri gerektiriyor. Şifrelerle dolu bir evde olacağınız bu oyun size ve ekibinize problem çözme yeteneğinizin ne kadar da başarılı olduğunu gösterebilecektir. Merak ve gerilimi ekibinizle doyasıya yaşayabileceksiniz. Masonların zekice kurgulanmış şifrelerini çözerek soğukkanlı ve dikkatli olmalısınız.
Adres: Yukarı Hisar Mah. Antalya Cad. Nur Apt. No:50/11 (Tüter Kırtasiye Arkası) Manavgat/ANTALYA
antalya_evden_kacis_oyunlari_2
Şifremania – Manavgat: Takımınızı toplayın, pratik düşünme, hız ve zeka ile bu şifrelerle dolu evden en erken çıkmayı siz başarın. Sıradan aktivitelerden sıkıldıysanız, yeni bir heyecan ve eğlence arıyorsanız şifremania evinde 1 saat tam size göre. Gizli sandıkları aç. Bulduğun şifreleri arkadaşlarınla paylaş ve bu gizemli evden çıkmak için elinden geleni yap. Ayrıca evden kaçmayı başaranlara bir de ödül var. Şifremania, evden kaçmayı başarabilen takıma Manavgat’ın en güzel ırmak manzaralı restorantı Irmak Garden’da pazar kahvaltısı hediye ediyor.
Adres: İbrahim Sözen Cd. No:15, Y. Pazarcı, 07600 Manavgat/Antalya, Türkiye
antalya_evden_kacis_oyunlari_3
Kilit – Alanya: Alanya’nın ilk kaçış oyunu olan Kilit, misafirlerini eğlenceli dolu 60 dakika geçirmelerini garanti ediyor. Daha önce hiç görmediğiniz bir eve gireceksiniz ve orada olan olayları ipuçları yardımıyla çözeceksiniz. Karşınıza çeşitli zorluklarda bulmacalar çıkacak ve tüm dikkatinize ekip çalışmanızı da katarak onları çözebileceksiniz.
Adres: Kadıpaşa Mah.Damlataş Cad.Zavlak İşhanı No:2 Alanya-Antalya
The Şifre – Barbaros: “The Şifre” Antalya’da bulunan evden kaçış oyunlarından biri. Kilitler, şifreler, gizemli eşyalar ve sırlarla dolu bir evden kurtulmaya çalışacağınız bu oyun sizin için oldukça farklı bir deneyim olacak. 60 dakika süre içerisinde kilitli kaldığınız bu evden çıkmak zorundasınız. Çıkmanın tek yolu da zekanızı kullanarak çevrenizdeki eşyaların gizemini çözmek ve adım adım çıkışa doğru ilerlemek. Grup arkadaşlarınız ile birlikte katılabileceğiniz bu etkinlik için en az 2 en fazla 5 kişi olmalısınız.
Adres: Barbaros Mah Civelek Sokak No 9 Kaleiçi / ANTALYA
Clues – Sinan: Şiirden uyarlanan bir kaçış oyunu ile karşı karşıyasınız. Clues Antalya, kapıdan içeriye girdiğiniz anda macera ve heyecanı ile sizleri karşı karşıya kalmanızı sağlıyor. Düşle gerçek arasındaki korkunç bir dünyanın içine girerek bütün görevleri adım adım ilerleyebileceksiniz.
Adres: Sinan Mahallesi, Atatürk Caddesi, Uçar İş Hanı No 11 Kat 6, Antalya
antalya_evden_kacis_oyunlari_4
Ottoman – Yeşilbahçe: Ottoman, “Kaşıkçı Elması” efsanesinden esinlenerek kurgulanmış bir oyundur. Oyundaki amaç evindeki kaşıkçı elmasını ele geçirmeye gelen yeniçerilerden önce, Tepedelenli Ali Paşa’nın özen ile saklamış olduğu Kaşıkçı Elması’nı bulup evden kaçmaktır.
Adres: Yeşilbahçe Mh. 1480 Sk. No: 5 Saraçoğlu Apt. Daire: 5 Antalya
Locked In Antalya – Muratpaşa: Locked In Antalya oyununda iki adet evden kaçış oyunu bulunuyor. Bunlardan birisi Mental Hospital diğeri ise The Hotel kaçış oyunu. The Hotel isimli oyunda gerilim ve heyecan yaşayabileceğiniz bir hırsızlık sizin karşınıza çıkmakta. Bu öyküde şifrelerle gizlenmiş altınları çalmaya çalışıyorsunuz tabi çaldığınızda işiniz bitmiyor bir saat içersin de bir de buradan çıkabilmeniz gerekli. Beyin fırtınası yaparak zihninizi değerlendirirken iyi bir ekip çalışması ile şifreleri çözebileceksiniz. Mental Hospital oyunu ise diğer şehirlerden farklı olarak korku türüyle karşımıza çıkıyor. Buradan kurtulabilmek için serin kanlı olmalısınız.
Adres: Haşimişcan Mahallesi Arık Caddesi No: 44 Muratpaşa/ANTALYA

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir