Antalya’da Irina Shayk Rüzgarı !

Antalya’da Irina Shayk Rüzgarı !

En büyük moda organizasyonların’dan “Dosso Dossi Fashion Show” kapsamında düzenlenen ve ünlü top model Irina SHAYK ında sahne aldığı organizasyon’da, Irina SHAYK dünyaca ünlü mücevher markası “.
Rusya ağırlıklı olmak üzere 30 ülke’den tekstil alıcılarının bir araya geldiği ve 11 Haziran’da sona erecek şov kapsamında 500 yakın manken görev yaparken, 50 defile düzenleneceği belirtildi. Sonbahar kış kreasyonunun tanıtıldığı defile alanında Moda Değirmeni konsepti ortamı oluşturulurken, top model Irina SHAYK, kıyafetlerini giyeceği özel alana giderken vatandaşların ilgisiyle karşılaştı.
Yaklaşık bin kişinin izlediği defile sahne şovuyla başladı. Defilede, Irina SHAYK, firmaların 5 ayrı kıyafetini giydi. Son kıyafette ise yapay kar taneleri altında podyuma çıkan ünlü model, kırmızı pelerin ve kalpakla izleyenleri bir kez daha büyüledi.
ÇEVRECİ KOLYE İLE PODYUMDA
50 mankenin eşlik ettiği defilede Irina SHAYK, kendisi için hazırlanan dünyaca ünlü mücevher markası “Roberto Bravo’nun” güney denizi incisi, renkli safir, pırlanta, özel kesim yeşim taşları ve özel renklendirme teknikleri kullanılarak tasarlanan “Global Warming kolyesi” izleyicileri büyüledi.
Defilede Demet AKALIN da Dosso Dossi Show için hazırladığı şarkılarını seslendirirken, Defilenin sonunda Shayk, izleyeciler’den yoğun ilği gördü.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir