Antalya’da fasıl en iyi nerelerde dinlenir?

Antalya’da fasıl en iyi nerelerde dinlenir?

Sevdiklerinizle şen bir muhabbet edebileceğiniz, muhteşem şarkılara eşlik edebileceğiniz ve mezenizin önünüzden hiç eksilmediği, bir fasıl gecesine ne dersiniz? Havalarda böyle soğukken sıcacık fasıl mekanları sizleri bekliyor. İşte Antalya’nın en iyi fasıl mekanları;
Atan Park: Fasıl keyfi yaşamak isteyenlerin mutlak uğrak yeri olmaya devam eden Atan Park Antalya’nın ilklerinden. Ortama dalıp içkiyi fazla kaçırdığında seni yatıracak bir otelinin olması da geceyi sorunsuz atlatmanızı sağlar.
antalya_fasil_mekanlari
Çatı Restaurant: Antalya´da ocakbaşı denince akla gelen ilk mekanlardan biri Çatı Restaurant. Antalyada fasıl ve eşsiz manzara eşliğinde özenle hazırlanmış lezzetlerin buluşma noktası. Arada bir Arif Susam gibi ünlü isimlerin canlı performansı da size eşlik ediyor.
antalya_fasil_mekanlari_2
Rayb Ocakbaşı: Bahçeye doğru yayılan tek katlı mekan ahşap zemini ve özenli dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Rayb Ocakbaşı haftanın 5 günü canlı fasıl, et ve mezeleri ile lezzet ve eğlence durağı olarak müşterilerine unutulmaz bir fasıl keyfi yaşatıyor.
antalya_fasil_mekanlari_3
Bi’Büyük Meyhane: Antalya eğlence hayatına ismi, neşesi ve enerjisiyle renk katan, eski adabı modern usul ile harmanlayan yeni nesil bir mekân; Bi’Büyük Meyhane. Açıldığından beri yaptığı her işle adından söz ettiren Bi’Büyük Meyhane, fasılda da şehrin çehresini değiştiriyor.
antalya_fasil_mekanlari_4

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir