Antalya’da çocuklarınızla tatil yapabileceğiniz en iyi oteller!

Antalya’da çocuklarınızla tatil yapabileceğiniz en iyi oteller!

Deniz, kum ve güneş hayallerini kurmaya az kaldı.. Hayatınıza bir çocuk katıldıktan sonra yapacağınız tatiller çocuktan önceki tatillerinize kesinlikle benzemez! Bebekle veya küçük çocukla tatile çıkmak çoğu ebeveyne endişe vermektedir. Çocuklarla tatil planı en başından itibaren dikkatle planlanması gereken bir süreçtir. Bu planın içerisinde konaklayacağınız yer de oldukça önemlidir. Biz de sizlere Antalya’da tatil yapabileceğiniz en iyi çocuk dostu otelleri derledik;
IC Hotels Santai Family Resort: IC Hotels Santai, Antalya’nın Belek bölgesinde, 94.000 m2 alana üzerine kurulu, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinden denize girebilme imkanını sunan, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındıran, 2015 yılında yapılmış, bölgedeki en modern Çocuk Kulubü ve yine 2015 yılında tamamı yenilenen 508 odasıyla, ister çekirdek, ister geniş aileler olsun, tüm aile fertlerine muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor. Ic Hotels Santai oyun parkında çocuklarınız çocukluklarını doyasıya yaşayacak ve bir an olsun sıkılmayacak.
Maxx Royal Kemer Resort & Spa: Çocuklara yönelik sayısız aktivite ve eğlence olanağının bulunduğu bu tesis, Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunuyor. 1-17 yaş arası tüm çocuklara sayısız aktivite ve eğlence sunan Maxxiland, doğal çocuk denizi ve kum plajıyla da çocuklarınıza ve size yeşille mavinin kucağında, bambaşka bir hayatı deneyimletiyor. Ayrıca oyun parkı, spor aktiviteleri, dalış okulu gibi aktivitelerle de her yaşa ve her zevke ayrı aktivite fırsatı sunuyor.
Güral Premier Tekirova: Güral Premier’in 0-17 yaş arası bebekler, çocuklar ve gençler için tasarlamış olduğu özel bir aktivite-eğlence kompleksi olup ebeveynlerin unutamayacakları bir tatili çocuklarıyla paylaşabilmelerini amaçlıyor. Güral Premier, çocukların da tıpkı yetişkin misafirler gibi kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Minik misafirler, kendilerine özel tasarlanan “Happyland Çocuk Resepsiyonu”nda karşılanıyor, kendilerine özel kayıt kartları ile kayıt işlemleri bu noktadan yapılıyor ve tatil boyunca kullanacakları bileklikleri kendilerine teslim ediliyor.
Rixos Premium Tekirova: Akdeniz’in turkuaz mavisi köşelerinden biri olan Tekirova’da, çam ağaçları ile çevrili mitolojik dağların eteklerinde, eşsiz bir koyda yer alan tesis, size ve çocuklarınıza anılarınızdan silinmeyecek bir tatil yaşatıyor. Rixy Club’ın sihirli dünyası çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak, verdiği pozitif enerji ile tatilinizin en mutlu şekilde geçmesine yardımcı olacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir