Antalya’da bulunan en iyi köpek otelleri!

Antalya’da bulunan en iyi köpek otelleri!

Tatile çıkarken çok sevdiğiniz evcil hayvanınızı, evde tek başına bırakmak istemiyorsanız eviniz kadar rahat, hayvanların serbestçe dolaşabildiği köpek otellerine ne dersiniz? Artık pet otelleri tatile çıkan evcil hayvan sahiplerinin en büyük kurtarıcısı. İşte Antalya’da bulunan en iyi köpek otelleri!
Petgiller Pet Hotel & Cafe: Patili dostunuzun şehrin gürültüsünden uzak, doğanın sesleri ve renkleri içerisinde toprak ve çim üzerinde koşup oynayabileceği bu tesis, Antalya da ruhsatlı ve veteriner kontrollü hizmet veren 2 işletmeden biridir.

Alanya Köpek Oteli ve Eğitim Merkezi: Alanya’nın ilk köpek oteli ve eğitim merkezinde, köpeklerin konaklaması için 8 standarttan büyük ebatlarda bölünmüş alanlar mevcut. Köpek bakıcıları 24 saat tesiste bulunmaktadır. Ayrıca kamera sistemiyle evcil hayvanınızı, her zaman gözlemleme şansınız da var.

Köpeğim Butik Hotel: İhtiyaç duyduğunuz tüm zamanlarda köpeğinizi emanet edebileceğiniz güvenli bir hotel. Kızıltoprak Mahallesi’de yer alan bu butik otelde köpeğiniz evinizdeki kadar rahat ve huzurlu olacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir