Antalya’da alışveriş yapabileceğiniz en iyi AVM’ler!

Antalya’da alışveriş yapabileceğiniz en iyi AVM’ler!

Son yıllarda artan AVM popülasyonun bir sonucu olarak, artık nereye baksak bir AVM görüyoruz. Büyük bir çılgınlıkla yükselen alışveriş merkezleri sayesinde, Antalyalılar için birçok seçenek ortaya çıkmaya başladı. Birçok mağazayı, sinemayı ve restoranı bir araya getiren Antalya AVM’leri arasından en iyilerini sizler için araştırdık;
TerraCity: Antalya’nın en büyük ve premium alışveriş merkezi olan TerraCity, Lara bölgesinde yer alıyor. 180 mağaza, 30 restoran ve modern mimari dokusuyla Antalya’nın en çekici yaşam merkezi olan TerraCity, bugüne kadar Antalya’da olmayan Midpoint, Burberry, Weekend by Max Mara, Michael Kors, Hugo Boss, Armani, Vetrina, Massimo Dutti, GAP, MAC gibi dünyaca ünlü markaları da barındırıyor.

Shemall Alışveriş Merkezi: 2008 yılından beri hizmet veren Shemall Alışveriş Merkezi, Antalya Lara Beach’e giden ana yolun, şehri dört ana bölgeye ayıran en önemli kavşağında yer alıyor.

ÖzdilekPark Antalya: 2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Özdilekpark Antalya, 11 işletme ve yüzlerce marka ile ziyaretçilerine hizmet veriyor.

MarkAntalya: Moda, eğlence, lezzet ve teknoloji için atan kalplere tam 51.000 m2 kiralanabilir alanda hizmet veren MarkAntalya, 155 mağazasının yanı sıra lezzet dolu fast food ve restoranıyla ziyaretçilerine seçkin alışverişin ve nitelikli eğlencenin keyfini sunuyor.

Migros AVM: Antalya Konyaaltı bölgesinde bulunan Migros AVM, 2001 yılından beri hizmet vermektedir. 32.000 m2 kiralanabilir alan üzerinde 130 ihtisas mağazasıyla, yerel ve uluslararası düzeydeki kalite garantili prestij markalarıyla, geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir