Antalya’da 23 Nisan’da hangi etkinlikler var?

Antalya’da 23 Nisan’da hangi etkinlikler var?

Oyunlar, gösteriler ve festivallerle kutlanılan, tamamen çocuklara adanmış bir gün olan 23 Nisan’da Antalya’da gidebileceğiniz etkinlikleri sizler için derledik!
Antalya Çocuk Şenliği: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Antalya Çocuk Şenliği, 19 Nisan’da Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’nde çocukları bir araya getiriyor.

Expo Festivali: Expo 2016, 20-23 Nisan tarihleri arasında Expo Festivali’nde birbirinden eğlenceli etkinliklerle sizlere unutulmaz anlar yaşatacak. Üstelik hem alana giriş ücretsiz hem de konserler! 4 gün boyunca sürpriz etkinliklerin olacağı festivalde Doğukan Manço, Kalben gibi ünlü isimler sahne alacak..

23 Nisan Dokuma Şenlikleri: Seksek, birdirbir, misket gibi sokak oyun alanlarının oluşturulacağı 23 Nisan Şenliklerinde; çocuklar, ebeveynleri ile birlikte inekten süt sağabilecek, tarım yapmayı öğrenecek, tel araba, uçurtma ve topaç boyama yapabilecekler.

Zümrüdü Anka – Çocuk Oyunu: 23 Nisan Çocuk ve Gençlik Haftası kapsamında Zümrüdü Anka adlı oyun, Mall of Antalya Sahnesi’nde ücretsiz sergilenecektir.

Çocuk Karnavalı: 20-21 Nisan’da Sahil Antalya Yaşam Parkı‘nda “23 Nisan Ulusal Egemenklik ve Çocuk Bayramı” kapsamında gerçekleşecek olan, birbirinden eğlenceli ve keyifli etkinlikler, sahne showları, dj performanslarıyla Antalyalı çocukların doyasıya eğleneceği, Antalya Çocuk Karnavalı’nı kaçırmayın.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir