Antalya’da 23 Nisan tatilinde çocuklarla nereye gidilebilir?

Antalya’da 23 Nisan tatilinde çocuklarla nereye gidilebilir?

Çocukluğumuzun en güzel bayramlarından biridir 23 Nisan. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Antalya’da birçok yerde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Çocukların bayram coşkusunu paylaşacağınız 23 Nisan’da çocukların Antalya’da doya doya eğlenecekleri ve öğrenecekleri etkinlikleri derledik;
Zıp Zıp Park Ücretsiz
Antalyalı çocukların gözdesi, Türkiye’nin en büyük kapalı alanına sahip olan Zıp Zıp Park, 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ücretsiz olacak. Zıp Zıp Park, 23 Nisan Pazartesi günü saat 10.00 ile 20.00 saatleri arasında minik ziyaretçilerini ağırlayacak.

Satranç Turnuvası
Cam Piramit’te düzenlenecek etkinliklerden bir diğeri de Satranç Turnuvası olacak. Antalyalı ve çevre illerden gelen 5-12 yaş grubu binlerce öğrenci 21-22-23 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek satranç turnuvasında mücadele edecek.
Uçurtma Şenliği
Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan’a özel, çocuklara binlerce uçurtma hediye edecek. 14 ilçede düzenlenecek ‘Uçurtma Şenliği’ ile binlerce uçurtma çocukların ellerinde gökyüzünü renklendirecek. Antalya merkezde ise şenlik AKM alanında düzenleniyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir