Antalya tatilinde safari nerelerde yapılır?

Antalya tatilinde safari nerelerde yapılır?

Antalya, yerli ve yabancı turistlerin Türkiye’de tatil yaptığı noktaların başında geliyor. Peki Antalya’da safari deneyimine ne dersiniz? Seyahat tutkunları, doğa ile buluşmak ve büyüleyici bir zeminde unutulmaz anlar yaşamak için safarileri tercih ediyor. Biz de Antalya tatilinde safari yapabileceğiniz adresleri araştırdık;
Side Jeep Safari: 4, 6, 8 ‘er kişilik üstü açık 4 X 4 arazi jeepleri ve unimoglar ile eşsiz manzaralı Toros’ları keşfetmek, inişli çıkışlı tozlu topraklı parkurunda bir serüven yaşamak,doğa ile bütünleşip asfalt yollardan ve kalabalıktan uzakta,çamların yeşili, gökyüzünün mavisi ve dağların morluğunda hem gözlerinizi hem de ruhunuzu dinlendireceksiniz.

Kemer ATV Turları: Kemer bölgesi boyunca uzanan ve doğanın eşsiz güzelliklerini içinde saklayan Toros Dağlarının çamurlu ve zorlu yollarında süreceğiniz ATV motoru ile adrenalin ve heyecan dolu bir macera yaşayın. Kemer’a hakim muhteşem Toros Dağlarının sarp ormanları, derin vadileri ve birbirinden güzel tepelerinin arasından geçerek sizi bambaşka heyecanlara sürükleyecek bu 1,5 – 2 saatlik heyecan verici deneyimi hiçbir zaman unutamayacaksınız.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir