Antalya Şarampol Caddesi Şenliği 10 Mayıs’ta başlıyor!

Antalya Şarampol Caddesi Şenliği 10 Mayıs’ta başlıyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin “Efsane Geri Dönüyor” sloganıyla bambaşka bir görünüme kavuşturduğu Şarampol Caddesi, bu yıl ilk kez bir şenliğe ev sahipliği yapıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 1. Şarampol Caddesi Şenliği 10 Mayıs’ta başlıyor! Aleyna Tilki, Oğuzhan Uğur, Göksel ve Mehmet Erdem konserleri Antalyalıları bekliyor. Yenilenen yüzüyle büyük beğeni toplayan efsane caddede şenlik, 10-13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Şenlik kapsamında cadde üzerine kurulacak 2 farklı sahnede konser ve gösteriler düzenlenecek. Şenliğin ilk günü olan 10 Mayıs’ta gerçekleşecek açılış töreninin ardından 21.00’de Aleyna Tilki ve Emrah Karaduman konser verecek. 11 Mayıs’ta ise oyunculuğun ardından müzisyen yönüyle de gençlerin ilgi odağı olan Oğuzhan Uğur müzikseverlerle buluşacak. Şarampol Caddesi Şenliği kapsamında 12 Mayıs’ta Göksel, 13 Mayıs’ta ise Mehmet Erdem konser verecek. Heroes Band, Acropolis Live Band, Heroes Band ve Tabu Live Band’ın canlı performanslarının yer aldığı şenlikte, çocuklar için ise Transformers film karakterlerinin yer alacağı Transformers Korteji ve eğlenceli Flash Mop etkinliği yapılacak. Şarampol Şenliği’ne Onur Nugay şarkıları, DJ’ler ise canlı müzik performanslarıyla da renk katacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir