Antalya – Kaleiçi’nde gidebileceğiniz en iyi gece mekanları!

Antalya – Kaleiçi’nde gidebileceğiniz en iyi gece mekanları!

Kaleiçi, tarihi ile Antalya’nın en önemli bölgelerinden birisidir. Restorasyon çalışmaları sonucunda Kaleiçi, pansiyonları, barları, çarşısı ile turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin nabzının attığı Kaleiçi’nde gezerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Eğlence mekanı konusunda da oldukça bir çeşitliliğe sahip olan Kaleiçi’nde gidebileceğiniz en iyi eğlence mekanlarını derledik;
Simurg Temple Cafe Bar : Tanınmış sanatçıları ve alternatif grupları Antalya dinleyicisiyle buluşturan mekanda haftanın 6 günü canlı performans sergileniyor. Akdeniz mutfağı ağırlıklı menüsü ve lezzetli kokteylleriyle saat 21:00’den gece 04:00’e kadar hizmet veren mekanda eğlenceye doyacaksınız.

Tudors Pub & Arena: 2011 yılından beri hizmet veren mekan, rock ağırlıklı programıyla Erkin Koray, Pilli Bebek, Hayko Cepkin, Yeni Türkü, Yüksek Sadakat, Cem Adrian gibi isimleri Antalyalılar ile buluşturuyor.

Sponge Pub: Kaleiçi’nin popüler mekanları arasında yer alan Sponge Pub, hem açık hem de kapalı alanının olmasıyla da büyük avantaj sağlıyor.

Up Shot Bar: Kaleiçi’nin after mekanı diyebiliriz. Çeşitli shotları ve dj leri ile Kaleiçi’ne farklılık getirmiş eğlenceli bir mekandır.

Holly Stone: Geniş bir bahçeye sahip olan mekan, birçok yerli sanatçı konserlerine de ev sahipliği yapıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir