Antalya Hobi Fest yarın başlıyor!

Antalya Hobi Fest yarın başlıyor!

Antalya’da bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek olan Hobi Fest, 29 Eylül’de başlıyor. Konyaaltı Belediyesi tarafından farklı hobi kulüplerinin bir araya gelmesiyle başlatılan ve iki yıldır büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen Hobi Fest, bu yıl 29-30 Eylül tarihlerinde, Konyaaltı Belediye binası önünde gerçekleşecek. Cumartesi günü saat 10.00’da başlayacak olan etkinlik, 30 Eylül Pazar günü saat 20.00’de sona erecek. Bu yıl 50 hobi kulübün yer alacağı festivalde 7’den 70’e herkes hayallerini süsleyen hobi gurubunu bulabilecek. Festival boyunca tüm etkinlikler de ücretsiz olacak.

Etkinliğe katılacak olan bazı hobi kulüpleri ise şöyle: Antalya Klasik Otomobil Kulübü, Türk Hava Kurumu, Vostalya 07, Vosvos Kulübü, Antalya Motosiklet Kulübü, Antalya Off-Road Kulübü, TODOKS, Kulüp 124, Honda Türkiye, Antalya Kadın Motosiklet Kulübü, Antalya Okçuluk Kulübü, Antalya Fotoğraf Kulübü, Antalya Bisiklet Platformu, Model Araç RC Kulüp Türkiye, Antalya Dalış Kulübü, Antalya Resim Kulübü, Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi ve Antalya Orienteering Kulübü. Geçen yıl 33 hobi kulübünün katıldığı Hobi Fest’i 57 bin kişi ziyaret etmişti.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir